Звернення Кандидата

ЧЕСНИХ БІЛЬШЕ

МАНІФЕСТ ЧЕСНИХ УКРАЇНЦІВ

Правда додає сил. Тільки вільний відчуває власну силу. Тільки чесний почувається вільним.

Волелюбність українського народу — випробувана часом, підтверджена двома Майданами, — свідчення того, що нас, чесних, більше.

Нас, у кого вчинки відповідають словам. Тих, хто ніколи не лукавив із собою. Тих, хто призвичаєний до чесної праці, кожен на своєму місці. Тих, хто готовий поставати проти неправди. Тих, кого обурює чиновницьке, суддівське чи поліцейське свавілля. Тих, хто проти незаконної вирубки лісів і варварської забудови дитячих майданчиків. Тих, хто не готовий продавати свій голос на виборах. Тих, хто не хоче вимінювати своє майбутнє на «гречку».

Тих, хто відстоював нашу свободу на барикадах, а зараз боронить її на фронті, чесно виконуючи свій громадянський обов’язок. Здатність на вчинок — чеснота людини честі. А чесного, за давнім визначенням, можна вбити, але неможливо збезчестити.

Нас, чесних, — мільйони. Саме тому ми приречені на перемогу.

Ми не здобули її раніше, тому що нас вдавалось роз’єднувати. Тим, хто досконало опанував мистецтво брехні. Хто боїться нашого об’єднання. Бо нечесному, у котрого справи розходяться з обіцянками, а статки — із деклараціями, завжди є чого боятися. Тому вони десятиріччями розсварюють нас. Тому, що так легше володарювати. Легше маніпулювати. Легше нав’язувати найнижчий горизонт майбутнього — фізичне виживання. Бо бідного простіше підштовхнути до хибного вчинку. Нас штучно позбавляють права на добробут, заслуженого чесною працею. У нас досі немає спільної історії успіху.

Жити на зароблене, а не вкрадене, — це про нас. Обмежити потреби, аби забезпечити якісну освіту дітям, — це про нас. Віддати останнє тому, хто потребує допомоги, — це про нас. Відстоювати справедливість, навіть якщо сили не рівні, — це теж про нас.

Тому що чесна людина приречена на загострене почуття справедливості. Ми заслужили на справедливу владу. Чесну владу.

Ми спільно приведемо до влади команду людей, котрі мають моральне право карати за крадійство й хабарництво, не боючись шантажу й компромату. Бо красти чи «брати на лапу» — проти нашої честі.

Ми потребуємо влади, у якої вчинки нарешті відповідатимуть словам. Ми станемо владою, для якої слово «честь» — не порожній звук, а жорстока боротьба з корупцією стане справжньою справою честі.

Я — один з Вас. Я звик відповідати за свої слова. Я готовий, спираючись на Вашу підтримку, відвоювати й захистити наше спільне право на чесну владу. Саме тому я, Анатолій Гриценко, йду в президенти.

Щоби нарешті звільнити дорогу до керівних посад чесним професіоналам. Котрі звільнять країну від «схематозу» й «відкатів», зруйнують систему штучних монополій, вивільнивши сотні мільярдів гривень для центрального та місцевих бюджетів. А це дозволить підняти до гідного рівня зарплати й пенсії, збудувати нові дороги, забезпечити належне фінансування медичної й освітньої реформ, ефективно модернізувати військо, інвестувати в розвиток науки й технологій.

Щоби з Вашою допомогою випалити корупцію, відновити рівність усіх перед законом і встановити невідворотність покарання для злочинців будь-якого рівня заможності й партійної приналежності. Знищення корупції відкриє шлях до зниження неприпустимо високих тарифів, які встановила олігархічна влада.

Щоби, використовуючи енергію місцевих активістів, надати прискорення розвитку регіонів. Щоби знищити феодальну владу місцевих князьків. Щоби громади отримали можливість розбудувати своє життя, не чекаючи подачок з Києва. А чесні громадяни забули про острах утисків з боку місцевих правоохоронців.

Щоби змусити бізнес сплачувати податки, водночас забезпечивши йому захист від протизаконних поборів, чиновницької й суддівської сваволі та рейдерських атак.

Щоби громадяни почувалися у безпеці на нічних вулицях. Щоби люди, яких виштовхала з рідних домівок російська агресія, не почувалися вигнанцями в рідній країні. Щоби захисники країни відчули справжню державну турботу.

Щоби слово «влада» більше не асоціювалося зі сварками, постійним перерозподілом потоків, невтомним будівництвом «схем», беззмістовними нарадами, паркетними святами й показушним перерізанням стрічок.

Влада має чесно працювати.

Я йду, щоб перемогти. Адже нас, чесних, більше. Ми – сильніші.

Copyright © 2019. Всі права захищені.