Відповіді на ключові питання

ЧЕСНИЙ

➜  Двічі був народним депутатом, очолював Міністерство оборони, Ніколи не був фігурантом корупційних скандалів.

➜  Все його нерухоме майно було придбане і задеклароване до 2005 року – до того, як він прийшов у політику.

➜  На державних посадах завжди боровся з корупцією. Своїм прикладом змусив підлеглих у Міноборони платити за користування службовим авто в особистих справах.

➜  Якби хоча б один факт з «чорної» замовної кампанії проти Гриценка в ЗМІ та соціальних мережах був правдою, вже давно б були кримінальні справи та суди. Їх немає і бути не може.

➜  Організатори «чорної кампанії» проти А. Гриценка – політики та олігархи, які використовують владу для власного збагачення.

БОРЕЦЬ ІЗ ОЛІГАРХАМИ ТА КОРУПЦІЄЮ

Гриценка «мочать», чорнуха йде з усіх боків – з медіа, соціальних мереж, навіть плакати розклеюють по містах та селах. Це коштує величезні гроші, які є тільки в олігархів. Вони бояться, що до влади прийде чесний Президент, й вони назавжди будуть усунені від «годівнички».

➜  Президент Гриценко не влаштовує ані провладні клани, ані так звану опозицію, а значить – він влаштовує мене.

➜  Гриценко – альтернатива політикам, яких підтримують олігархічні групи. Він здатний на ділі ліквідувати олігархат та монополії в Україні. При Президентові Гриценку Антимонопольний комітет стане економічною прокуратурою.

НЕ МАЄ БІЗНЕСУ (БІЗНЕС-ІНТЕРЕСІВ)

➜  Працював у владі. Не започаткував якогось, навіть маленького, бізнесу, на відміну від інших українських політиків. Він не бізнесмен за типом людини, а державник, який служив і служить Українській державі – спершу як військовий, згодом на інших посадах, як народний депутат, керівник одного з найвідоміших в Україні й світі аналітичного центру, який нині названо на честь його засновника Олександра Разумкова .

МАЄ ДОСВІД ТА БАЧЕННЯ ДЛЯ ВИРІШЕННЯ КЛЮЧОВИХ ПРОБЛЕМ УКРАЇНЦІВ ТА УКРАЇНИ

➜  Досвідчений державний діяч, дипломат, стратег, експерт із питань зовнішньої та внутрішньої політики.

➜  Як один з кращих офіцерів Збройних Сил України він був направлений підвищувати свою кваліфікацію до США, де здобув найновітніші знання і навички військової справи.

➜  Працював Головою Аналітичної служби апарату РНБО.

➜  Очолював Український центр економічних та політичних досліджень ім. О. Разумкова, який вважається найкращим у Східній Європі.

➜  Працював Міністром оборони.

➜  Двічі був обраний депутатом ВР (Голова комітету з питань національної безпеки та оборони у 2007-2012 рр, Голова підкомітету з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією у 2012-2014 рр), автор законопроектів про –  перелік: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/pt2/reports.dep2?PERSON=11117&SKL=8

➜  Розуміє причини проблем країни та спроможний їх вирішити – навести порядок в Україні на основі твердого дотримання Закону, однакового для всіх.

➜  ПРОВЕДЕ УСПІШНІ («ВДАЛІ») РЕФОРМИ В СФЕРІ МЕДИЦИНИ ТА ОСВІТИ.

➜  ЕКОНОМІЧНА ПРОГРАМА: Подасть до парламенту пакет законопроектів, ухвалення яких забезпечить, запобігання інфляції, зменшення тарифів, стабільний курс гривні, буде розроблено та впроваджено план модернізації й прискорення сталого розвитку економіки країни.

МАЄ ТВЕРДУ ПОЛІТИЧНУ ПОЗИЦІЮ захисту інтересів України, її інтеграції в європейський оборонний, економічний і широкий суспільний простір

➜  Є засновником і лідером політичної партії «Громадянська позиція».

В різні часи працював із В. Ющенко та Ю. Тимошенко, щоб запобігти перемозі Януковича та Партії регіонів.

➜  Розпочав курс України до НАТО на посаді Міністра оборони, прискорить інтеграцію до Північноатлантичного Альянсу та ЄС. Впровадить у ЗСУ стандарти Альянсу, в Україні – європейські стандарти життя.

ОДИН ІЗ НЕБАГАТЬОХ ПРОЄВРОПЕЙСЬКИХ ДЕМОКРАТИЧНИХ ПОЛІТИКІВ,ХТО НЕ ЗРАДИВ ЦІННОСТЕЙ МАЙДАНУ

➜  Багато інших після Революції отримали владу та використали її задля власного збагачення, а не для ефективного впровадження реформ.

➜  Досі не названі замовники вбивства Небесної Сотні, по всій країні провладні «тітушки» чинять напади на громадських активістів. Президент Гриценко створить всі необхідні умови ефективного розслідування й притягнення до судової відповідальності винуватих

➜  Колишні «регіонали» замість того, щоб зникнути з політичного життя України, стали найкращими друзями і бізнес-партнерами Президента.

НЕ ПОПУЛІСТ

➜ Пропонує чітку стратегію економічного розвитку України в пакеті законопроектів, який буде подано до Верховної Ради.

➜ Пропонує лише такі ініціативи, які входять до сфери відповідальності Президента, а не Прем’єр-міністра, депутата ВР або голови СНБО (як це роблять політики-популісти).

ВІЙСЬКОВИЙ

➜  Має військовий досвід, був Міністром оборони, працював головою Комітету ВР із національної безпеки та оборони.  Саме такий президент зараз потрібен Україні, яка знаходиться у стані неоголошеної війни з Росією та спонсорованим нею криміналом усередині країни.

Носій кращих рис цієї професії – порядний, серйозний, врівноважений, скромний, адекватний, стриманий, впевнений у собі, освічений, дисциплінований, рішучий, мужній, економний, лідер, вміє працювати в команді,

Коли головнокомандуючий ізраїльської армії – однієї з найкращих у світі побачив, як Гриценко стріляє зі снайперської гвинтівки, заявив, що хотів би бачити його серед інструкторів.

➜  Військові за Гриценка – його підтримують професійні українські військові, як на Батьківщині, так і за кордоном (миротворці).

СИЛЬНА РУКА

➜  ПРИПИНИТЬ ВІЙНУ Й УТВЕРДИТЬ МИР В ІНТЕРЕСАХ УКРАЇНИ ТА УКРАЇНЦІВ

➜  УТВЕРДИТЬ ДЕРЖАВУ.

➜  Лідер, здатний об’єднати всі демократичні сили України для перемоги над прокремлівськими силами та олігархами.

➜  Лідер великої політичної партії «Громадянська Позиція», яку очолює вже 10 років.

СИЛЬНА КОМАНДА

➜  Має команду чесних і кваліфікованих спеціалістів (Є. Фірсов, С. Бобровська,  І. Апаршин, Р. Калінін, Д. Казанський)Понад 600 депутатів місцевих рад представляють Громадянську позицію по всій Україні.

➜  Його підтримують такі поважні та авторитетні люди як Є. Комаровський, А. Садовий, В. Чумак, В. Гацько, В. Шабунін, демократичні та прозахідні партії та громадські організації, які хочуть бачити в Україні чесного Президента. Після виборів Гриценко залучить їх до реформування країни.

ТОМУ ЩО ВІН ПЕРЕМОЖЕ

Гриценко – у трійці лідерів президентських рейтингів. Тому що люди вже не вірять обіцянкам Петра Порошенка та красивим словам Юлії Тимошенко. Голосувати за прокремлівську, так звану, «опозицію» будуть лише ті, хто хоче повернутися у часи Януковича. Тому вибір «за Гриценка» – це альтернатива Порошенку, Тимошенко та проросійським кандидатам. Настав час, коли українці нарешті зможуть привести до влади чесних людей, за якими не стоять олігархи чи Росія. Переможний рейтинг Гриценка показує, що в українців є запит на чесних політиків.

Гриценко перемагає у другому турі будь-кого з інших кандидатів! Якщо ми всі докладемо зусиль, Гриценко переможе! Його перемога стане перемогою всіх українців

На виборах ми будемо обирати між Україною олігарха Порошенка, Україною орієнтованих на Росію олігархів Тимошенко та Україною без олігархів, якою наша країна стане за Президента Гриценка. І не дай Боже, щоб переміг Путін в особі Бойка, Рабіновича та інших російських лобістів, яких збирає до однієї команди кум російського Президента Медведчук.

МАЄ УСПІШНИЙ ДОСВІД ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ І БОРОТЬБИ З КОРУПЦІЄЮ

Одним із перших рішень зупинив масове скорочення армії, яку до того зменшували по 75-80 тисяч осіб на рік.

Уперше за роки незалежності визначив сім загроз воєнній безпеці України. Сформулював для армії конкретні завдання, довів їх до кожного командира бригади і полку за підписом міністра. Щоб кожен командир знав, як діяти на випадок будь-якої загрози. Одне з джерел серед цих загроз ще 2006 року Гриценко  вбачав у Росії.

Головним пріоритетом визначив бойову підготовку. Льотчики літали більше, ніж російські – по 70-90 годин на рік, штурмовики – 110 годин. У море виходило понад 20 військових кораблів і суден – більше, ніж міг виставити Чорноморський флот Росії. Аеромобільні війська виконували понад 20 тисяч стрибків з парашутом щороку.

На полігонах особисто перевіряв професійний рівень офіцерів – стрільбу з бойових машин, вогневу і фізичну підготовку – від лейтенанта-командира взводу до полковника-комбрига.

Рішуче боровся з корупцією. Усі структури Міноборони були позбавлені права торгувати майном. Солдати не будували дачі генералам. Якщо ставали відомі випадки, що хтось порушував цей наказ, за порушення його звільняли зі Збройних Сил.

Запровадив прозорі використання бюджетних коштів і розподілу житла. Від часу, коли він очолював Міністерство оборони, й дотепер газета «Народна армія» публікує дані про кожну виділену квартиру. Міноборони було єдиним міністерством, яке в Інтернеті розміщувало інформацію про факти порушень разом із наказами міністра про покарання корупціонерів.

Змусив олігархів доплатити понад 200 млн грн за раніше укладені невигідні угоди і контракти. Це дозволило 2005-го року надати військовим у 2,7 разів більше квартир, аніж у 2004-му, збудувати для контрактників сучасні гуртожитки, кращі, аніж в арміях Польщі, Угорщини і Словаччини.

За час перебування Анатолія Гриценка на посаді  керівника Міноборони надавало військовослужбовцям Збройних сил по 5-7 тисяч квартир щорічно. Останні ж роки Міноборони надає лише 200-300 квартир щорічно…

Військові шпиталі отримали медобладнання більше, аніж за всі попередні роки незалежності. Укомплектував п’ять мобільних шпиталів, перевірив їх у дії підняттям по тривозі і маршем на відстань 820 кілометрів. Були введені у дію три санітарних вертольоти та медичний літак Ан-26 «Віта».

Було розроблено програму створення Сил спеціальних операцій, введено в дію наказом міністра в грудні 2007-го.

Copyright © 2019. Всі права захищені.