Як допомогти кандидату

Шановні друзі, однодумці! Якщо ви поділяєте цінності і мету кандидата в президенти України Анатолія Гриценка, якщо вважаєте, що саме така людина має керувати країною, то можете наблизити його перемогу. Допомогти Анатолію Гриценку здобути перемогу нескладно. Для цього є чимало можливостей, обрати з яких найбільш зручну та прийнятну може кожен:

1. Волонтерство
Ви можете стати волонтером руху «Чесних більше», щоб на безоплатній основі допомагати кандидату та його партії «Громадянська позиція» розповсюджувати агітаційні матеріали, газети, бути спостерігачами на виборчих дільницях під час голосування. Щоб стати волонтером, заповніть будь ласка анкету ось тут.

2. Фінансова підтримка
Ви можете переказати на підтримку кандидата будь-яку грошову суму. Незалежно від розміру внеску, Ваша підтримка дуже важлива для кандидата, який не має власного бізнесу і не користується підтримкою олігархів. Про всі витрати на кампанію Гриценко звітуватиме офіційно і публічно. Реквізити для здійснення грошового переказу знайдете тут.

3. Активність у соцмережах
Тримати руку на пульсі діяльності кандидата можна відслідковуючи його сторінки у соцмережах. Підпишіться на повідомлення кандидата у Facebook та Twitter, висловлюйте свої думки та пропозиції у коментарях. Діліться постами кандидата на своїй сторінці, щоб і Ваші друзі та знайомі дізнавалися новини про чесного кандидата.

4. Дізнаватись та ділитись новинами
Щоб першим отримувати на поштову скриньку новини про кандидата Анатолія Гриценка, Ви можете оформити новинну підписку на e-mail. Актуальні новини будуть приходити на електронну скриньку, а читати їх і ділитися ними Ви зможете у зручний для себе час.

5. Дивитися відео з Анатолієм Гриценком
Якщо для Вас краще один раз побачити, ніж сто разів прочитати – підпишіться на відео канал кандидата Анатолія Гриценка на YouTube. Тут можна знайти всі найбільш яскраві ефіри, виступи та події на участю кандидата в президенти і поділитися ними у соціальних мережах.

7. Стати однопартійцем Гриценка
Якщо Ви готові стати соратником Анатолія Гриценка, можете вступити до партії «Громадянська позиція» і пліч-о-пліч працювати над наведенням порядку в країні. Інструкція зі вступу до партії розміщена тут.

Який би спосіб підтримки кандидата в президенти Анатолія Гриценка Ви не обрали, цей внесок буде неоціненним та вагомим. Адже перемога Анатолія Гриценка базується саме на свідомій громадянській позиції кожного українця!

Copyright © 2019. Всі права захищені.