Новини

Версія для друку

14 травня 2017 о 18:42

Президент має дати пояснення щодо причетності СБУ до справи про вбивство Шеремета

Президент має дати пояснення щодо причетності СБУ до справи про вбивство Шеремета

Президент має дати пояснення, яким чином «колишній» співробітник СБУ міг опинитися на місці, де було закладено вибухівку під автівку журналіста Павла Шеремета. Адже всі кадрові призначення в цій структурі – це його сфера відповідальності.

Про це заявив лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко в ефірі на телеканалі «ZIK».

Після перегляду фільму-розслідування «Убивство Павла» про загибель журналіста Павла Шеремета українці зрозуміли, що попри всі розмови про успішне реформування поліції, воно ще не доведене до кінця. Реформа торкнулася тільки однієї частини, яка була колишньою ДАІ. Натомість там, де йдеться про протидію кримінальним злочинам, швидкий пошук вбивць, грабіжників, гвалтівників і притягнення їх до відповідальності – «ще кінь не валявся».

«Журналісти, які не знають слідчої справи, знайшли те, чого не знайшла вся державна «махіна», яка споживає десятки мільярдів доларів щороку. Вони побачили, що там фігурує колишній працівник СБУ. А я знаю, що там «колишніх» не буває, вони всі в активному резерві . То це вже кидає пляму. Президент повинен відреагувати і дати свої пояснення», - сказав Гриценко.

На його думку, або між силовими структурами України немає координації і правоохоронці справді не знали про колишнього співробітника СБУ, який опинився на місці закладення вибухівки під авто Шеремета. Або, навпаки,  координація є і їм просто наказали не вести слідство в цьому напрямку.

«Координацію, згідно з нашим законодавством, здійснює президент. І тому, можливо, комусь сказали не чіпати цієї гілки слідства. Тому що це була «наружка», а попросту слідкування. Те, що за журналістами, політиками слідкують, прослуховують телефони, то це ж не новина. Мій телефон всі слухають і вже протягом багатьох років. Я пересвідчився в тому багато разів. Так само телефон моєї дружини-журналіста і її редакції. Це відбувається навіть зараз, при Порошенкові. Тому оця брудна частина, яка здійснюється переважно силами СБУ, не знаю, наскільки вона скоординована з МВС, але точно, що вона скоординована з президентом, який стоїть на чолі цієї піраміди. Всі кадрові призначення в СБУ – це його сфера відповідальності», - пояснив Гриценко.


Повернутися до переліку« Травень 2017 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Украина онлайн