Головна сторінка >> Блог

Блог

Святий Миколай приносить радість дітям

19 грудня 2018
Святий Миколай приносить радість дітям, разом з батьківськими подарунками під подушку, наша Аня теж у вишитому чобітку щось знайшла і розглядає перед школою) Як покровитель моряків, нехай Миколай додасть сили нашим 24 військовим морякам, захопленим у російський полон! Зі святом Вас! А ми в дорозі, сьогодні працюємо в Світловодську, Олександрії і Кропивницькому.
Запрошую до обговорення на Facebook.

Сьогодні об’єднана опозиція стала ширшою і міцнішою

17 грудня 2018
Сьогодні об’єднана опозиція стала ширшою і міцнішою. Тепер у нашій єдиній команді Микола Томенко та партія «Рідна країна» і Микола Катеринчук та Європейська партія України.
Микола Катеринчук у центральному виборчому штабі відповідає за юридичний супровід виборчої кампанії– аби Закон був дотриманий і кожен голос був врахований.
Микола Томенко - стратегія виборчої кампанії та медійні комунікації; крім того - він керівник виборчої кампанії у місті Києві. Працюватиме спільно з Наталія Новак, головою виборчого...

Долучайтеся до нашої команди

13 грудня 2018
Наша країна на межі. Сценаріїв два: перший - failed state, з втратою державності й перспективи для нас усіх; другий - концентрація зусиль, кадрового потенціалу, моралі й професійності задля швидкого позитивного розвитку, суспільства і держави. Нинішня влада веде країну за першим, вкрай небезпечним сценарієм. Наша команда націлена на другий - позитивний сценарій.
Якщо Ви поділяєте наші принципи і цінності, маєте час і бажання, долучайтеся до нашої команди, обирайте напрям і формат спільної роботи ...

Не втомлююся про це говорити на зустрічах і в ефірах: ми втрачаємо людей!

12 грудня 2018
Сьогодні працюємо в Дніпрі. Не втомлююся про це говорити на зустрічах і в ефірах: ми втрачаємо людей! Талановитих. Розумних. Працелюбних. Польща, Велика Британія, Німеччина, Чехія, Бахрейн, ОАЕ, Грузія, інші країни витрачають величезні кошти і створюють стимули, аби спонукати українців емігрувати до них і розвивати їхні національні економіки. В Україні ж – тиск силовиків на підприємця, мародерство і рейдерство, корупційні перепони на ведення бізнесу та інвестиції в економіку. Тому жебрацькі зарплати...

Сьогодні працювали в Полтаві

11 грудня 2018
Сьогодні працювали в Полтаві. Люблю це місто, для мене воно по-особливому гостинне й тепле ще з курсантських часів, коли після четвертого курсу місяць проходив тут стажування на стратегічних бомбардувальниках Ту-22М3, на той час найновітніших.
З активом «Громадянської позиції» і «Хвилі» - тепер уже однієї команди, визначили завдання і ефективні напрями роботи з людьми.
В місцевих ефірах найактуальніше, що турбує людей - гібридний воєнний стан, захмарні ціни й тарифи, судова несправедливість, нищення...
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11/20