Блог

Версія для друку

Вибори в Америці

7 листопада 2018
Вибори в Америці. Республіканці контролюють сенат, демократи отримують більшість у нижній палаті. Чи зміниться політика Америки щодо України? Не зміниться, з боку Америки не зміниться. А от наша зовнішня політика зміниться: вона стане ефективною і прогнозованою, з дотриманням національних інтересів України - і дотриманням слова у відносинах з партнерами. Вже після наших виборів.
Запрошую до обговорення на Facebook.

Чотири завдання

6 листопада 2018
Росія зриває Мінські угоди, заявивши у Мінську про готовність визнати результати фейкових виборів у ОРДЛО, проведення яких суперечить Мінським угодам. Зриває на очах міжнародної спільноти. Побачимо, наскільки адекватною буде реакція на такі дії Росії з боку Америки і Європи. Ясно одне: Путін пішов на загострення, не звертаючи уваги на висловлені нашими партнерами «стурбованості» й «застереження». Це означає, що пошук мирного рішення відкладається у часі й ще більше ускладнюється по суті. Що нам робити...

Відставка Юрія Луценка - правильний крок

6 листопада 2018
Відставка Юрія Луценка - правильний крок, це публічна фіксація політичної відповідальності. За неефективність правоохоронної системи, яка неспроможна гарантувати безпеку громадянам і притягнення до відповідальності тих, хто на неї посягає.
Запрошую до обговорення на Facebook.

Безпеку і справедливість в Україні влада перетворила на пусті слова

6 листопада 2018
Безпеку і справедливість в Україні влада перетворила на пусті слова. Держава демонструє повну нездатність оберігати й захищати своїх громадян. Кожен, хто намагається боротися за себе, за країну, за чесність і справедливість – у будь-яку мить може отримати бітою по голові, кислоту в обличчя чи навіть кулю в груди. А замовники і вбивці залишаються безкарними.
Позавчора померла Катя Гандзюк. А в Раді другу добу обговорюють створення ТСК по розслідуванню нападу на неї. Формування такої комісії підтримую...

Замовне «кіно»

4 листопада 2018
Замовне «кіно» на 112 каналі Порошенка-Медведчука сьогодні таки прокрутили. Нічого нового. Та сама брехня, яку крутять в усіх регіонах уже протягом чотирьох років. Тепер під фокусом нібито «Гриценко на гачку правоохоронців». І це брехня, про що свідчить свіжа офіційна відповідь Генпрокуратури: жодних підозр чи звинувачень, не було і немає! Як же ж вони нервують на тому порошенківському «Титанику»)
Запрошую до обговорення на Facebook.
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11/20


Украина онлайн