Блог

Версія для друку

Читаю повідомлення: Білий Дім вшановує пам’ять жертв Голодомору

8 листопада 2018
Маємо вичавити з себе страх.
Читаю повідомлення: Білий Дім вшановує пам’ять жертв Голодомору. Вшановуємо і ми, українці, які пройшли через цей жахливий іспит.
Моя родина пам’ятає і теж вшановує наших рідних, усіх хто через той, штучно створений злочинний Голодомор, не дожив, не докохав, не народив...
У 1933-му моя бабуся Ганна, а їй тоді було лише 32 роки, поховала п’ятьох малих діток і чоловіка, мого діда Дем‘яна, такого ж молодого віку. І до кінця свого життя бабуся понад усе боялася голоду і влади...

Від бруду до чистоти - тренд світового масштабу!

8 листопада 2018
Від бруду до чистоти - тренд світового масштабу!
Fake news (фейкові новини) - саме це словосполучення було визнане найпопулярнішим в англомовному сегменті планети минулого року. Напевно, через потужні потоки інформаційного бруду, фальшивих новин і відвертої брехні, які обрушуються на голови людей в усьому світі. В нашій країні так особливо потужно, бачу це по шаленій проплаченій кампанії проти мене особисто і не тільки проти мене.
Single-use (одноразовий, одноразового вжитку) - цей термін став найпопулярн...

Проблеми села і шляхи їх вирішення

8 листопада 2018
Проблеми села і шляхи їх вирішення.
Місцеві громади зараз розпоряджаються лише 12% землі в Україні. В межах забудови населених пунктів. Рештою земель розпоряджаються не обрані місцевими громадами, а призначені з Києва чиновники.
Так бути не повинно. Земля має працювати на людей на місцях і наповнювати місцеві бюджети. Тому пріоритетними кроками нової влади стануть:
1. Земельна децентралізація – повернення земель у розпорядження громад, під контролем законності дій з Києва.
2. Створення повністю прозорого...

Вибори в Америці

7 листопада 2018
Вибори в Америці. Республіканці контролюють сенат, демократи отримують більшість у нижній палаті. Чи зміниться політика Америки щодо України? Не зміниться, з боку Америки не зміниться. А от наша зовнішня політика зміниться: вона стане ефективною і прогнозованою, з дотриманням національних інтересів України - і дотриманням слова у відносинах з партнерами. Вже після наших виборів.
Запрошую до обговорення на Facebook.

Чотири завдання

6 листопада 2018
Росія зриває Мінські угоди, заявивши у Мінську про готовність визнати результати фейкових виборів у ОРДЛО, проведення яких суперечить Мінським угодам. Зриває на очах міжнародної спільноти. Побачимо, наскільки адекватною буде реакція на такі дії Росії з боку Америки і Європи. Ясно одне: Путін пішов на загострення, не звертаючи уваги на висловлені нашими партнерами «стурбованості» й «застереження». Це означає, що пошук мирного рішення відкладається у часі й ще більше ускладнюється по суті. Що нам робити...
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11/20


Украина онлайн