Блог

Версія для друку

За поширення неправдивої інформації через їхню ТСК вони тепер відповідатимуть у суді

20 листопада 2018
За поширення завідомо неправдивої інформації через їхню ТСК вони тепер відповідатимуть у суді - і партія БПП, і її брехливі депутати, персонально. Судовий позов складено і в Дніпровському районному суді міста Києва сьогодні вже зареєстровано - готуйтеся!
Запрошую до обговорення на Facebook.

Про жінок, які надихають

20 листопада 2018
Про жінок, які надихають. ТОП-100 найвпливовіших у світі за версією BBC - під номером 59 українка Лариса Михальцова, 66 років, вчителька музики з Миколаєва. Захотіла стати моделлю, коли виповнилося 63. Нині її фото прикрашають світові журнали. Для мрій ніколи не буває запізно. А ще – українські жінки напевно найкрасивіші, незалежно від віку!
Повний список дивіться за посиланням.   
Запрошую до обговорення на Facebook.

Тест на чесність і цінності

19 листопада 2018
Тест на чесність і цінності - ні більше, ні менше! Цивілізований світ не має права віддати Інтерпол під контроль Путіна. Морального права принаймні. Тоталітарний режим, де права людини і сама людина не захищені - і його представника зараз називають найбільш імовірним кандидатом на обрання головою Інтерполу? Має бути межа, червона лінія, за яку цивілізований світ не може заступати. Шкода, що переконувати в, здавалося б, абсолютно очевидному треба ще й тих, хто про цінності говорить постійно й голосно...

Зворушлива історія українця, який щодня на набережній Ялти співає українські пісні

16 листопада 2018
Зворушлива історія українця, який щодня на набережній Ялти співає українські пісні. Співає попри те, що його б’ють. Співає для тих, хто тужить за Україною. Таких у Криму чимало - серед українців, кримських татар, навіть серед етнічних росіян. Але люди втрачають надію на повернення. Бо не бачать активних зусиль нашої держави, щоб повернути їх додому. Про Крим якщо й згадують, то лише ритуально, і це влаштовує Путіна.
І Донбас, і Крим – це Україна. І вимагати маємо відновлення територіальної цілісност...

Напружений і цікавий день у Харкові

15 листопада 2018
Напружений і цікавий день у Харкові. Зустрічі з журналістами, студентами, підприємцями, партійцями. Поділюся враженнями.
Бізнес. Через перепони й побори з боку держави місцеві підприємці обмежені в створенні нових робочих місць і збільшенні фонду зарплати. Люди виїздять, бізнес згортається. У промисловому місті-мільйоннику брак працівників робітничих професій, ще більше - толкових інженерів, конструкторів і технологів. Ситуацію треба рішуче виправляти, бо вже на межі.
Підприємства. Харківська оборонка...
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11/20


Украина онлайн