Блог

Версія для друку

Цікавим було спілкування зі студентами й викладачами в Житомирі.

24 жовтня 2018
Нова для них тема: Ключові загрози національній безпеці України і шляхи їх локалізації. Вислухали зацікавлено. Потім закидали питаннями, до того ж цікавими, дорослими. Активні, небайдужі, очі горять. Ковток свіжого повітря. З такою молоддю можемо сміливо йти вперед!
Запрошую до обговорення на Facebook

Не популізм - реалізм.

24 жовтня 2018
Коли тиждень тому я заявив про свідомо завищені тарифи і можливість їх зменшення принаймні на 30%, після отримання доступу до розрахунків витрат, проведення демонополізації та деофшоризації цієї закритої для громадського контролю сфери, - дехто з Вас поспішив назвати це популізмом, заграванням з виборцями. Популістом я ніколи не був і не буду. Це перше.
Друге. Подивіться, навіть нинішня їхня НКРЕКП (підконтрольна Президентові і придворному олігархату) оприлюднила свіжий аналіз тарифів, встановлених...

Відновити довіру вкрай важливо.

23 жовтня 2018
МВФ прийняв рішення не надавати Україні кредит, доки бюджет-2019 не буде прийнято в другому читанні. За цим рішеннями - недовіра до нинішньої влади. Не дивно. Бо дурити це єдине, чому влада добре навчилася.
Що ж заклала в бюджет-2019 команда Порошенка? При тому, що ще не всі передвиборчі хотєлки враховано.
Перше - індексацію пенсій з 1 березня. Це треба і можна було зробити раніше, приміром, з 1 лютого. Але тоді до дня голосування надбавки до пенсії знецінилися б та й пенсіонери забули би про «турботу...

Сьогодні мав зустріч з Джудіт Гоф, Послом Великої Британії в Україні.

22 жовтня 2018
В контексті президентських виборів обговорили шляхи виведення України з кризи, налагодження продуктивних відносин між нашими державами на двосторонній основі, окремо з НАТО і Євросоюзом. Обмінялися оцінками ситуації у Європі й світі. Розмова цікава, щира і довірлива. Переклад не потрібен, ні буквально, ні фігурально.
Запрошую до обговорення на Facebook

Вони - порушили Конституцію.

22 жовтня 2018
Вчинили злочин, це зафіксовано технічно/документально. І при тому нібито нічого не сталося - продовжують сидіти в парламенті. Гаранта дотримання Конституції це не турбує. При мені такого - не буде! Після першого ж зафіксованого голосування чужою кнопкою депутат, незалежно від фракційності чи партійності - буде позбавлений мандату, і це буде чесно й справедливо.
Запрошую до обговорення на Facebook
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11/20


Украина онлайн