Блог

Версія для друку

Вітчизняна? війна?

28 листопада 2014
Російський Аерофлот повідомив на своєму сайті: з 1 грудня компанія відновлює польоти до Харкова і Дніпропетровська. А українська влада з цього приводу щось повідомить? Учора під час виступу в парламенті Президент Порошенко ще раз голосно заявив: іде Вітчизняна війна 2014 року! Якщо це дійсно війна та ще й Вітчизняна, то тоді щось у заявах і діях влади не складається: під час війни минулої фашистам не дозволяли ні літати, ні їздити до Харкова й Дніпропетровська - тоді ворожі літаки збивали, а ворожі поїзди підривали, хіба не так?
Звертаю увагу: В аеропорту одного з міст, куди з 1 грудня літатиме...

Хлопці з дівчатами, перепишіть і оприлюдніть свої ПРАВДИВІ декларації!

26 листопада 2014
Переглянув декларації про доходи новообраних депутатів, молодих і прогресивних - журналістів і громадських діячів. Які в статусі журналіста чи активіста РПР активно і з ризиком для життя викривали корупційні схеми урядовців Януковича, рішуче виступали за реформування влади, за її прозорість і відкритість...
Хлопці з дівчатами! Куди ж усе це поділося, як тільки но Вам особисто довелося заповнювати власні декларації про доходи і витрати?
Ви справді думаєте, що хтось повірить Вам і отим Вашим пустим деклараціям? Коли топ-журналіст, який публікується і виходить в ефірі кількох каналів, живе у Києві й...

Коаліційна Угода: не перетворити коаліцію на стриноженого коня!

24 листопада 2014
Коаліційну Угоду підписано. Залишилося поділити крісла і портфелі. Це найтяжче, але напевно і цей етап буде пройдено в стислі терміни.
Що далі? Чи буде парламентська коаліція життєздатною і ефективною? Що треба зробити, щоб вона стала такою?
Моя базова професія і сфера наукових досліджень - теорія управління. Тож спробував проаналізувати Коаліційну Угоду через призму теорії і практики управління. Насамперед, її останній розділ - Регламент Коаліції. Бо за своїм значенням він далеко не останній!
Виявилося, що в основу прийняття УСІХ рішень коаліції покладено принцип консенсусу. На перший погляд, класний...

Майдан свою місію ще не завершив

20 листопада 2014
Кожен день, година, хвилина, секунда Майдану - це емоція, енергія, нерви, зусилля, напруга, сподівання, тривога, біль, співчуття, холод, розчарування, втома, поклик, підйом, падіння, надзусилля, радість...
Майдан триває. Ми ще не знаємо, чим і коли він завершиться. Але...
Майдан нас уже змінив - ми з Вами стали іншими! Вичавили з себе раба, відчули лікоть одне одного, проявили свої кращі риси людини і Громадянина! Це не пафос - це правда!
Ми витіснили з себе байдужість - відчули себе Громадянами, активними й відповідальними, за долю власну і долю країни.
Ми від гасла перейшли до реального відстоювання...

Коаліційна Угода буксує

18 листопада 2014
Із трьох моїх пропозицій, озвучених публічно, дві у проекті Коаліційної Угоди вже враховано - це скасування позаблокового статусу та відмова від запровадження купівлі-продажу земель.
Третя позиція, денонсація офшорної угоди з Кіпром - дотепер не включена до Коаліційної Угоди. Напевно тому, що більшість компаній Порошенка і Коломойського зареєстровані саме на Кіпрі.
Зараз загострилася дискусія навколо питань недоторканності та імпічменту Президента.
Як треба їх вирішити?
Коаліційна Угода має чітко зафіксувати два зобов'язання:
1) прийняти Закон про імпічмент Президента (перший квартал 2015 року);
2) скасувати...
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11/20


«Майдан має подати свій голос і змусити лідерів опозиції діяти адекватно, а ні - тоді Майдан має дати повноваження тим, хто від його імені діятиме адекватно» (10.02.2014) Інші цитати
Украина онлайн
Якість життя
Центр політичного консалтингу